Znudziła Ci się dotychczasowa praca? A może dopiero ruszasz ze swoją karierą? To dobrze trafiłeś! Masz szansę stać się częścią naszej wspaniałej ekipy! Aplikuj już teraz!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich CV z podaniem nazwy stanowiska w tytule maila na adres: marketing@goracypotok.pl  lub dostarczenie do siedziby firmy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .”

Aktualnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska:

Fizjoterapeuta (stanowisko kierownicze)
Poszukiwany fizjoterapeuta/ka na stanowisko kierownicze do SPA.

Wymagania:
- wykształcenie o profilu kierunkowym
- wysoka kultura osobista i miłe usposobienie
- kierowanie się dobrem klienta
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność zaangażowanie i pasja do zawodu

Oferujemy:
- stabilne warunki pracy i wynagradzania,
- możliwości rozwoju zawodowego,
- pracę w miłym, młodym zespole.
Saunamistrz
Dołącz do naszego zespołu na stanowisko Saunamistrza do nowo powstałej strefy saun.

Jakie będą Twoje zadania:
- wykonywanie ceremonii zapachowych w saunach
- bieżąca obsługa Strefy Saunarium
- zapewnienie zgodnej ze standardami obsługi klienta

Oczekujemy od Ciebie:
- dyspozycyjności
- dobrej kondycji fizycznej oraz braku przeciwwskazań do przebywania w wysokiej temperaturze
Recepjonista SPA

Wymagania:
- dobra organizacja pracy
- komunikatywność
- sumienność, uczciwość
- znajomość obsługi komputera
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- umowę o pracę
- atrakcyjne warunki pracy
- pracę w zgranym i młodym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Copywriter
Poszukiwana młoda osoba z otwartą głową pełną pomysłów.

Wymagania:

- łatwość w pisaniu ciekawych tekstów na każdy temat,

- znajomość trendów w dziedzinie content marketingu,

- podstawowa znajomość SEO,

- wysoko rozwinięta kreatywność,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- znajomość języka angielskiego