Restauracja

Beef

Restauracja Beef Master


Naszą specjalnością są Steaki. A tym co nas dodatkowo wyróżnia, jest ich pochodzenie oraz sposób sezonowania. U nas proces ten odbywa się na mokro. Najlepsze elementy od lokalnych hodowców przez kilkanaście dni dojrzewają, stając się miękkie, soczyste oraz delikatne. Dzięki temu nasze steaki mają naturalny i skoncentrowany smak. U nas możecie Państwo skosztować takich Steaków jak: Urugwaj Steak z polędwicy,
Porter House oraz Hereford
 
Steaki to nie wszystko! Poza Steakami specjalizujemy się w wyśmienitych burgerach z 100% wołowiny.
Restauracja Beef Master oferuje swoim gościom wiele innych propozycji, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia zarówno dorosłych jak i dzieci.
 
Bar restauracji Beef Master bogaty jest w alkohole z całego świata, nasi barmani oraz kelnerzy będą służyć pomocą, abyście znaleźli Państwo coś dla siebie.

Zapraszamy!
 
Rezerwacja stolika: +48 733 333 118
 
WEJŚCIE DO RESTAURACJI NIE ZOBOWIĄZUJE DO ZAKUPU BILETU BASENOWEGO! PRZY KASIE NALEŻY POPROSIĆ ZEGAREK NA RESTAURACJĘ - BEZ KOLEJKI.


Bistro

Odchodząc od nudy i monotonii postanowiliśmy stworzyć miejsce inne niż wszystkie, w którym po prostu chce się bywać! 
 
Bistro w Termach Gorący Potok to klimat prawdziwego bistro w naturalnym wystroju. Bar szybkiej obsługi znajduje się na parterze, gdzie dominują dania na wagę. Oferujemy Państwu urozmaicone dania począwszy od kuchni polskiej tradycyjnej, dań wegetariańskich, dietetycznych, skończywszy na daniach premium dla osób szukających czegoś zupełnie nowego.
Camp Gorący Potok
kup bilet
Oferty specjalne